Biz Kimiz?

2005 yılında tescilli markamız normatif adıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk Ticaret ve Ekonomi Dergisi’ni yayın hayatına sokarak başladığımız yayıncılık serüvenine 2011 yılından itibaren Türkiye’de gıda sektörünün ilk gazetesi olan Toptancım Gazetesi ile devam ediyoruz. Ankara Bölgesi’ndeki başta Gimat olmak üzere tüm toptancı, perakendeci ve üreticilerin iyi bildikleri gazetemizi artık Ağustos 2020 itibariyle tüm Türkiye geneline yaymak için digital yayına geçiyoruz.

Misyonumuz:

Doğru bildiğimiz yolda ülkemiz genelindeki tüm toptancı, perakendeci ve üreticilerin sesi olmak; okuyucu kitlemiz içerisinde olan tüketicilerimize doğru bilgiler vermek.

Vizyonumuz:

Sadece gıda sektöründe değil, diğer tüm sektörlerle ilgili yapacağımız haberlerle ses getirmek ve gündemi belirleyen olmak.

İlgilenenlere Notumuz:

Mansur Yavaş ile röportaj Toptancım Gazetesi

Bugüne kadar hiç kimsenin gazetesi olmadık ve kalemimizi de gazetemizi de kimseye kiralamadık. Hiçbir şahıs, kurum ve kuruluştan destek ve icazet almadan, maddi ve manevi zorluklara göğüs gererek büyük bir özveriyle yayın hayatımızı sürdürdük. Kimi zaman ayakta kalmamızı sağlayan reklam veren dost firmaların bile hatalarını görüp bunları yazmaktan hiç çekinmedik. Digital olarak yayın hayatımızı sürdürürken de doğru bildiğimiz bu yoldan asla taviz vermeyeceğiz.

Yaşadığımız ve yaşatılan tüm zorluklara karşı diyoruz ki;

” Biz bitti demeden bitmez!”…

Künye Bilgilendirme:

Gazetemiz;

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Bürosu 5700 yayın no;

Kültür Bakanlığı: ISSN 2147-3048

izinleri ile yayınını sürdürmektedir.