Toptancım Gazetesi artık e-gazete olarak yoluna devam edecek. Gazetemizi okumak için abone olmanız gerekmektedir.

Ev veya iş yerinizde bulunan masa üstü, tablet ve cep telefonlarınızdan e-gazetemize dünyanın her yerinden erişebilirsiniz.

Baskı öncesine ait PDF’ler e-gazetemizi daha net ve canlı bir şekilde okumanıza olanak verir

Toplu taşım araçlarında veya bir yerlerde sıra beklerken canınız sıkıldığında bir tık uzaklıktayız.

Neden e-gazete

Teknolojideki gelişmeler, baskı ve dağıtım maliyetlerindeki artış, Covid-19 virüsüne bağlı olarak Pandemi ilan edilmesi gibi nedenler ve günümüzün değişen şartları basılı gazeteleri adım adım digital platformlardan yayına doğru zorlamakta.

Bugüne kadar hiç bir kişi, kurum ve kuruluştan destek almadan, minnet etmeden saece dost firmalardan aldığımız cüzi rakamlı reklamlarla binbir zorluğa göğüs gererek ayakta kalmaya çalıştığımız ve özveriyle çıkartmış olduğumuz Toptancım Gazetesi’ni artık digital platformlardan yayınlamak kararı aldık.

Digital maceramızın bizi sadece sektör temsilcileriyle değil adım hem Türkiye hem dünyanın her yerinde konuya ilgi duyan tüm okuyucularla buluşturacağını inanıyoruz.

Ve inanıyoruz ki, çıktığımız bu yolda sizler de bizlerden desteğinizi esirgemeyecek ve hem gazetemize ABONE olarak hem gazetemizin daha çok kişiye ulaşmasında katkı sağlayacaksınız.

Çünkü yazacak, anlatacak çok şeyimiz var. Biz susan olmak istemiyoruz!

Sizler de susturulmamamızı istiyorsanız haydi ABONE olun.

Yapmanız gereken tek şey MAĞAZAYA giderek ürünü SEPET‘e eklemek ve FORMU doldurmak.

Abonelerin arşiv avantajı

Ödemenizi yaptıktan sonra kısa süre içerisinde e-posta adresinize gazetemizin PDF hali gönderilecektir. Anı zamanda arşivimizde bulunan çıkmış sayılardan da gelecektir. İsterseniz e-postanızdan isterseniz dilediğiniz zaman dilimlerinde HESABIM sayfasından gazetemize ait bu PDF’leri açarak okuyabilirsiniz.

Gazete arşivimizin elimizde bulunan eksik sayıları gerekli işlemler tamamlanır tamamlanmaz, HESABIM sayfanıza ilave edilecektir.

Yeni çıkan sayılarımız anında abonelerimizin HESABIM sayfasına işlenecek ve e-posta adresinize bilgilendirme gönderilecektir.