Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda gelişerek büyümesini sürdüren Ankara’nın en önemli Gross marketlerinden City Gross, tüketicilerin ekmekten baklavaya, börekten pastaya tüm unlu mamüller ihtiyaçlarına cevap verecek olan Fırın Gross’u hizmete soktu.

İlk etapta City Gross’un Batı Bulvarı mağazasında hizmet vermeye başlayan Fırın Gross’ta tüm ürünler tüketicilerin gözleri önünde hazırlanarak satışa sunuluyor.

Mis gibi ekmek kokusunun buram buram yayıldığı Fırın Gross’ta, İzmir’in meşhur ‘Bomba tatlısı’, yine Antep’in ve diğer yörelerimizin meşhur baklava ve tatlı çeşitleri usta ellerde şekillenirken, ekmek ve börek çeşitleri ile yaş ve kuru pasta çeşitleri de aynı ustaların mahir ellerinde hazırlanarak tüm tazelikleri ile Fırın Gross bünyesindeki tezgahtaki yerlerini alıyor.

Tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalarını sürdüren bu alanda atılımlar yapan City Gross, iki yıl önce öğrenci ve veliler ile ofislerin ihtiyacı olan tüm kırtasiye çeşitlerini uygun fiyatlarla buluşturmak için Türkiye’nin ilk Kırtasiye Gross’unu açarak bu alanda oldukça büyük bir ses getirmişti.

City Gross, alışverişe gelen tüketicilerin unlu mamüller ihtiyaçlarını karşılamak için atılımına bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’nin ilk Fırın Gross’unu açmış oldu. Fırın Gross, önümüzdeki günlerde City Gross’un Merkez Mağazasında da hizmet vermeye hazırlanıyor.