6. ANKAGROSS  KEÇİÖREN’DE AÇILDI

Ankara’nın gross marketi ANKAGROSS, 1 Mayıs Çarşamba günü Keçiören’de müşterilerine kapılarını açtı.

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan ANKAGROSS; Mamak, Eryaman, Çayyolu, Elvankent , Ayaş Yolu mağazalarından sonra altıncı mağazasını 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü Ankaralılarla buluşturdu.

Müşterilerin sabah saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdiği açılışa, çok sayıda iş ortağı ve firma sahibi katıldı.  Bando eşliğinde karşılanan müşterilere, açılış anısına çiçekler dağıtılırken, çocuklara da balon dağıtıldı.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok açılışı onurlandıran isimdi.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 25 sene önce Keçiören Mecidiye’de ilk mağaza açılışlarında bulunduğu bu ailenin açılışında tekrar bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirirken sözlerine devam etti. “ Keçiören’imizde yeni açılan Anka Gross marketimize hayırlı kazançlar diliyorum. Bugün 1 Mayıs İşçi Bayramı münasebetiyle üretim bayramımızı kutluyorum. Açılan her iş yeri ülkemizin kalkınması anlamında büyük bir üretim ve yatırımdan geçmektedir. Bu iş yerinde 100 kişi istihdam edilecek. Burası onlar ve aileleri için büyük imkân yaratmaktadır. Bugün açılan yeni iş yerinin Altunbilek Ailesine ve diğer iş ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Mağaza açılışı sonrasında davetlilere mağazayı tanıtan Anka Gross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Sene 1994 Mecidiye’de ilk mağaza açılışımızda da yanımızda olan Sayın Başkanım Turgut Altınok’a bu açılışımızda da yanımızda olduğu ve bizi onurlandırdığı için teşekkür ederim. Sektörümüzde yaşanan birçok sıkıntıya rağmen, gerçekleştirdiğimiz bu hamle, Anka Gross’un  şirket vizyonuna uygun, stratejik bir hamledir..” diyen Altunbilek, sözlerine “Gross market; zamanı kısıtlı tüketiciye, işyeri mutfaklarına, restoran ve cafe işletmelerine uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken yıllardır edindiğimiz tecrübemizle değişen müşteri taleplerini karşılamak için, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve 6. Mağazamızı müşterilerimizin hizmetine sunduk” dedi.

Anka Gross Satış ve Operasyon Koordinatörü Mesut SALAR, Anka Gross’un Ankara’daki altıncı mağazasını Keçiören’de açmaktan heyecan duyduklarını söyleyerek, müşterilerimizi, talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla buluştururken, keyifle alışveriş yapacakları bir alışveriş ortamı hazırladıklarını belirtti.

Açılışa 1 Kala etkinliği heyecan verdi.

30 Nisan Salı günü; Anka Gross Yönetim Kurulunun, tüm Anka Gross çalışanlarının, satın alma ve satış yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışa 1 kala etkinliğinde konuşma yapan Anka Gross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “işimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ettik ve 6. AnkaGross’u müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz, Keçiören Anka Gross’un da bölge ve ülke ekonomisine hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını diliyorum” dedi. Meyve sebzeden, şarküteriye; et, unlu mamullerden;  özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünler, unlu mamullerde; tatlılarımızda glikoz içermeyen %100 pancar şekerinden üretilmiş ürünlerden daha birçok zengin çeşitli ürünlerle müşterilerimize sağlıkla, keyifle bir alışveriş atmosferi sunmaya çalışacağız diyen Mustafa Altunbilek, ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” dedi.

KEÇİÖREN ANKAGROSS müşterileriyle buluştu.

Mağazanın kapılarını müşterilerine açtığı 1 Mayıs günü müşterilerine, saksı içerisinde menekşe çiçekleri, çocuklar için balon gibi sürprizler sunularak alışveriş keyfi daha da renklendirildi.

Anka Gross Keçiören mağazası, 2.650 metrekaresi gıda, 1.000 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 4.850 metrekare alana konumlandırıldı.

Sabah 09:00 aksam 22:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan mağaza, 15 kasası ile hizmet veriyor. Mağaza içinde 1 mal kabul alanı, 8 adet soğuk hava deposu, 1 yük asansörü ve ayrıca müşterilerin kullanımı için 2 asansör bulunuyor. Mağaza 150 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine kolaylık sağlayacak.