Altunbilekler yaza “Merhaba” dedi

0
372

1. ALTUNBİLEKLER’DE YAZA MERHABA PİKNİĞİ

Genel Müdürlük çalışanları ve birim yöneticileri 29 Haziran Cuma günü, her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen “Yaza Merhaba Pikniğinde bir araya geldi. Çalışan motivasyonunu her zaman ön planda tutan Pikniğe katılarak eğlenceli dakikalar yaşayan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBİLEK konuşmasında; “ Ramazan ayı öncesinde havaların yağışlı olması sebebiyle bir türlü fırsat bulamadığımız buluşmayı, Ramazan Bayramı sonrası güzel yaz günleri iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken bunu değerlendirmek istedik. Bu güneşli günlerin tadı da en iyi açık havada çıkacağından keyifli vakit geçirmek için çalışanlarımızla geleneksel pikniğimizde buluştuk.” ifadelerine yer verdi.

2. Yaza merhaba pikniğinden kareler

“Bir Bütünün Parçasıyız” Sürprizi

Yaza Merhaba Pikniğinde tüm katılımcılar için birbirinden eğlenceli turnuvalar düzenlendi.  Düzenlenen tavla ve dart turnuvalarının da renk kattığı piknikte dereceye giren çalışanlara Altunbilekler’in sadakat kartı İYİ KART’larına İyi Puan’lar hediye edildi.

3. Yaza merhaba pikniğinden kareler

Yaza Merhaba Pikniğinde çalışanları bir sürpriz daha bekliyordu. Dev bir puzzle yapma görevi verilen çalışanlar, hep birlikte Maharet Hanım görselini oluşturmaya çalıştılar. Sadece bir oyun gibi görünen bu eğlenceli anlar aslında altında güzel mesajı gizliyordu. Puzzle tamamlandıktan sonra resmin ters çevrilmesi ile tüm çalışanların fotoğrafından oluşan Altunbilekler logosu ortaya çıktı ve “Hepimiz Daha İyisi İçin Bir Bütünün Parçasıyız” mesajının verildiği bu sürprizle etkinlikte yüzlerin güldüğü bir anı yaşandı.

4. Yaza merhaba pikniğinden kareler

Birçok keyifli ana tanık olan çalışanlara “Yaza Merhaba Pikniğinde birbirinden lezzetli ikramlar sunuldu. Altunbilekler’in yeni ve kendi üretimi olan kasap köfteyle yapılan mangalın yanında iş ortaklarının ikramları da damakları şenlendirdi. Algida, Red Bull, Danissimo, Kocatepe Kahve, Polonez Sucuk, Eker ve Uzungil firmalarının ikramları ve katkılarıyla gerçekleşen yaza merhaba pikniği tüm çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.